Atsiliepimai

 • Labai dėkojame šiems namams už labai kruopsčiai tvarkomas patalpas mūsų mažame ofise. Jau tvarko visus metus, todėl galiu drąsiai teikti, kad viskas atliekama labai kruopčiai (visi kampučiai- nors jie ir atrodo švarūs, bet vis vien valomi). Pas mus valo Izolda- JAI pats nuoširdžiausias AČIŪ. Esame labai patenkinti jos darbu.
  Noriu dar parašyti, kad tai buvo 3-ia įmonė kurią rinkomės ir tik ši pateisino visus mūsų lūkesčius (ją rekomendavo maža įmonė, kaip puikiai atliekančią darbus). Džiugu tai, kad ir labai operatyviai reaguoją- į mūsų prašymus, pvz. pakeisti laiką, nes ne visad išeina sutartu laiku.
  Sėkmės kolektyvui, išlaikykite tokius sąžiningus žmones ir gražių Jums švenčių.

  Jūratė Bartusevičienė, UAB „AXIS Tech”2023-12-15 11:44

 • Nuoširdžiai dėkoju už puikiai atliktą darbą. Ačiū komandai, kad taip operatyviai sureagavo į mūsų prašymą. Labai kruopšti tvarkytoja, deja, nežinau vardo, paliko švara spindintį butą ! Nuoširdus ačiū.

  Zita2023-10-11 8:47

 • Didelis ačiū! Namai švyti!

  Neringa Paplauskienė2023-09-15 9:30

 • Labai puikiai sutvarkyti namai! Labai profesionalus personalas, darbas atliktas greitai ir be priekaištu!

  Julius Žvinys2023-08-22 8:24

 • Esu labai patenkinta paslauga (užsakinėjau kapitalinį buto tvarkyma), dėkoju dar kartą!

  Inga Ignotienė2023-07-16 17:12

 • Labai dėkui už puikų buto generalinį išvalymą. Po valymo bute net šviesiau pasidarė, spindėjo ir kvepėjo švara. Dirbo dvi jaunos moterys, labai kruopščiai ir atsakingai. Turėjo visas priemones.
  Dar kartą ačiū.

  Inga Liekienė2022-12-07 9:54

 • Labai dekui uz toki kruopstu buto sutvarkyma. Mociute dabar labai laiminga, atsipalaidavusi ir laukia nesulaukia, kada draugem pasipasakos.
  Ispudziu Jai buvo tiek, kad uzteks iki Velyku!
  Aciu!

  Mingaile Anderson2022-01-30 9:28

 • Aciu Jums laaabai. Esu labai priekaistinga ir visuomet lieku, tai tuom , tai kitaip nepatenkinta. Kalbu apie namu tvarkyma.
  Su Frekenbok bendradarbiauju gal kokie trys metai. Ir neistveriau, parasiau.
  Po kiekvieno Jusu sutvarkymo, esame be galo laimingi. Jus tikri profai, labai aiskiai suvokiate ko reikia klientui, ko nereikia. Jus neisivaizduojate kaip smagu/malonu pareiti po Jusu i namus.
  Mes Jus laabai mylim, laukiam ir tikiuosi(buvo vienas kartas , kuomet Jus negalejot, mes ten kazka uzsisakem(firma nezinoma)), visada mus tvarkysite Jus.
  Beje, kaip nuostabiai benndraujate su musu augintiniais. Jus nuosirdus, tikrai kokybiskiausiai atleikantys savo darba, empatiski, demesingi. Zodziu. ACIU LABAI ❤️
  Pagarba!!!
  Pagarbiai
  Mar Sar Puk

  Marija2021-12-16 15:19

 • Nuostabiai dirba Ponios Frekenbok Namai komanda. Labai darbšti ir sutvarko viską labai skrupulingai. Pasinaudojom Ponios Frekenbok Namai jau porąsyk ir tikrai dar naudosimės ateityje.

  Žilvinas Speteliūnas2021-01-11 14:47

 • Išsikviečiau frekenbok komandą sutvarkyti Močiutes namą. Likau labai patenkintas. Komanda dirbo labai kruopščiai ir skrupulingai. Buvo atliktas generalinis valymas. Virtuvė, tualetas ir kambariai buvo išvalyti iš esmės. Rekomenduoju ir pats naudosiu kada reiks.

  Kipras Varaneckas

 • Ačiū Jums, jūsų žmogus tikrai gerai atlieka savo darbą.

  Ivan Kondratovič, Asociacija Latga2020-10-28 8:23

 • Koks malonus švaros kvapas.
  Ir tas pojūtis wau! Kai net palubės kertelės išvalytos.
  Dėkinga komandai už generalinį studijos sutvarkymą ❤️

  Aušra Daugėlienė2020-07-15 10:21

 • Naudojausi Frekenbok paslaugomis periodinio valymo beveik metus ir galiu pasakyti kad Lina, mano nuolatine tvarkytoja, tobulai sutardavo su mano nemazu suniu taip pat valymo kokybe visada dziugindavo! Aciu uz puiku servisa.

  Giedrė Tijušaitė2020-06-09 12:46

 • Labai gerai išvalė butą, galėčiau sakyti, kad tobulai. Visos sienos blizga, dulkės išvalytos, net išplovė lubas vonioje, pranoko lūkesčius.

  Inga Markovska2020-02-17 11:16

 • Šauni komanda. Kruopščiai ir švariai sutvarkė apleistą butą. Kai tik prireiks panašių paslaugų būtinai kreipsiuos dar kartą. Ačiū!

  Kornelijus Stankevičius2019-11-21 12:59

 • Vasara sesės butui pirkau dovanų kuponą valymui. Noriu padėkoti už tikrai kokybiškai suteiktas paslaugas. Po tvarkymo paskambino sesės vyras ir be galo dėkojo už dovaną, kadangi namai buvo tikrai gerai sutvarkyti. Ačiū, ačiū Jums labai dar karta:)) Rekomenduoju!!

  Valentina Šapovalova

 • Uzsakinejau generalini buto valyma ir likau suzaveta merginu darbu! Namai dar taip neblizgejo, preciziskai visaks isvalyta, ypatingai malonus bendravimas! Sekmes visa komandai!

  Deimantė Kurauskaitė2019-09-01 10:18

 • Ypatingai greitas reagavimas į užklausą, nepaprastai malonus ir puikiai išmanantis savo darbą kolektyvas! Bendrausime toliau 🙂
  Buvome užsakę generalinį ofiso sutvarkymą – pranoko lūkesčius.
  10 balų. Labai rekomenduojame.

  Greta Grudzinskaitė, UAB „Combi Works”

 • Ačiū už itin operatyvų reagavimą administracijai ir labai didelis ačiū personalui už nepriekaištingai sutvarkytą nekilnojamą turtą. Rezultatas išties nustebino. Jei valymo paslaugų reikėtų ir kitą kartą – nedvejodamas kreipčiausi į jus !

  Tomas Dykovas, UAB „City Service Engineering“

 • Užsakinėjom ofisų valymą po remonto – ir galiu pasidžiaugti kad viskas buvo atlikta laiku ir labai gerai. Moterys labai rūpestingos ir kruopščiai dirbančios. Ačiū joms už švarą ir tvarką. Galiu drąsiai rekomenduoti

  Laima Kapitanovienė2019-07-30 9:56

 • Dėkojame už puikiai sutvarkytą butą po generalinio remonto.
  Rekomenduojame kitiems.

  Ada Sieger2019-06-13 9:40

 • Buvau užsakiusi generalinį valymą. Puiki komanda, puikus darbas. Likome labai patenkinti, butas buvo išvalytas labai kruopščiai, tiesiog kvepėjo švara ir blizgėjo. Darbas atliktas be priekaištų. Ačiū Jums. Tikrai dar ir dar naudosimės Jūsų paslaugomis 🙂

  Janina Dudenienė2019-05-17 7:38

 • Ne kartą pagelbėjot sutvarkant namus po remonto, visus kartus puikiai! Ačiū jūsų kompanijai ir jūsų merginoms, ramia sąžine rekomenduoju jus visiems.

  Marta Gadeikienė2018-08-20 11:56

 • Likau labai patenkinta komandos darbu. Rekomenduoju. Namai tikrai sutvarkyti kaip sau. Viskas saunu

  Asta Mikalauskaitė

 • Viskas sklandžiai, maloni komanda puikiai išvalė namus 🙂 Rekomenduoju.

  Eglė Salienė2018-05-25 7:38

 • Puikus komandos darbas, butas po remonto išvalytas tobulai. Ačiū. 🙂

  Miglė Šarkienė2018-01-18 11:27

 • Vakar mano bute darbavosi dvi Jūsų merginos – gaila, nežinau jų vardu. Rašau norėdamas informuoti, jog likau labai patenkintas jų darbu, už ką tikrai nuoširdžiai dėkoju.

  Šių merginų dėka ateityje tikrai ramia sąžine galėsiu rekomenduoti – ir tai padarysiu – „Frekenbok” paslaugas savo draugams, pažįstamiems ir kitiems. Esu tikras, jog kruopštus bei atsakingas šių merginų darbas prisideda prie Jūsų bendrovės vardo garsinimo ir klientų rato plėtimo.

  Dar kartą nuoširdžiai dėkoju Jūsų darbuotojoms. Jei Jums įdomi mano nuomonė – esu tikras, jog jos nusipelnė paskatinimo, vienokia ar kitokia forma. Esant galimybei tikrai raginu Jus tai ir padaryti.

  Sėkmės, gražių švenčių ir geros dienos.

  Tomas Beržinskas

 • Ačiū Frekenbok komandai, kuri namuose atliko generalinį tvarkymą. Namie net lengviau kvėpuoti bei daugiau šviesos. Puikios paslaugos

  Aušra Giedraitienė

 • Šiandieną antrą kartą pasinaudojome Jūsų teikiama paslauga ir likome begalo patenkinti. Darbas atliktas be jokių priekaištų! Dideliausias Ačiū merginoms už kruopštumą. Jūs nuostabios! Tikrai rekomenduoju. 🙂

  Aistė Olisevičiūtė2017-10-17 9:03

 • Labai noriu padėkoti Jūsų nuostabiai komandai už tobulą, nuoširdų, nepriekaištingą darbą! Generalinio tvarkymo paslaugą užsakiau internetu: trumpai, dalykiškai ir konkrečiai suderinusi su vadovu.
  Atvykusi valytojų komanda puikiai sutvarkė ir išblizgino net pačius giliausius namų kampus ir užkaborius. Tikrai ne „valdiškai”. Esu labai patenkinta darbu.
  Labai džiaugiamės atgijusiais namais. Ačiū labai nuoširdžiai visoms merginoms, tikrai dirbo profesionaliai, atidžiai, kruopščiai ir negailėdamos jėgų.
  Rekomenduočiau tikrai!

  Rūta Adomaitienė

 • Buvau uzsisakius generalinį tvarkymą. Darbas apskritai patiko, buvo išblizgintos vietos kurios paprastai neblizga mano
  namuose. Kruopsčiai išvalyti kampai ir sunkiai prieinamos vietos. Pati valyčiau porą
  dienų visą būtą. Kaina nemaža gavosi, bet lyginant su kitom įmonėm – tikrai mažesnė.
  Dekui.

  Natalija2017-03-19 17:04

 • Esu labai patenkinta merginu darbu.Labai DIDELIS ACIU!Jus AUKSARANKES!(gaila vardu
  neprisimenu, tik vadybininkes- Alina)Butas buvo uzleistas.Pati kokia savaite
  valyciau.Dabar namai svarus ir kvepiantys!Butinai rekomenduosiu jusu firma
  kitiems.Dar karta Aciu uz darba 🙂

  Anastasija

 • Labai džiaugiuosi Frekenbok pagalba. Neįsivaizduoju, kaip be jos išsiversčiau dabar, kai susilaužiau koją ir mažai ką galiu daryti pati. Puiki Frekenbok tvarkytoja Natalija kartą per savaitę tampa tikra namų šeimininke, kuri viską žino, gali ir suspėja, ir dar mielai padeda man atnešti ar nunešti vieną kitą daiktą. Jos šypsena praskaidrina dieną, o jai išėjus namai blizga švara ir tvarka. Ačiū!

  Rūta Montvilienė2016-04-12 10:07

 • Prisidedu prie teigiamų atsiliepimų. Žinoma viską galima padaryti pačiam, bet esant galimybei – visada geriau tai patikėti profesionalams. O čia būtent tokie ir darbuojasi. Ačiū.

  Adomas2016-03-18 7:23

 • Frekenbok apsiėmė atlikti generalinį buto valymą … išsikėlus buto nuomininkui 😉 Likome patenkinti darbų kokybe. Manau, kreipsimės ir kitą kartą.

  Tomas Grigas2016-01-06 10:39

 • Ačiū, labai kokybiškos paslaugos (atlikau generalinį valymą)! Šauni ir profesionali komanda, savo jėgomis tai nebūčiau galėjusi padaryti.

  Aija Medne2015-11-20 9:14

 • Esu susidūrusi su įvairiomis valymo komandomis ir beveik visuomet likdavau nusivylusi – atrodydavo, kad tvarkos supratimas labai skiriasi nuo manojo. Šįkart skubiai prireikė generalinio tvarkymo namuose ir visai netyčia internete radau Jūsų puslapį.

  Viskas buvo suderinta skubiai, operatyviai ir aiškiai. Atvykusi komanda nustebino mandagumu, tvarkingumu. O rezultatas buvo fantastinis – blizgėjo net tokie kampeliai, kuriuos pati buvau pamiršusi. Turime tikrai daug daiktų, be to, prašiau šlapio baldų valymo, tačiau Jūsų komandai niekas nepasirodė neįveikiama per vieną dieną.

  Esu labai dėkinga ir jau kreipiausi į Jus antrą kartą – jeigu pavyks suderinti valymą parašius vos prieš dieną, tuomet Jūs išvis stebukladariai 🙂 Visiems drąsiai rekomenduoju.

  Medeina Čijauskaitė2015-09-30 7:41

 • Mes jau eile metu naudojames Frekenbok valymo paslaugomis ir esame patenkinti. Viskas prasidejo nuo generalinio butu valymo, patiko taip, kad ememe ir periodinio valymo paslauga :))

  Anelė Jarmalavičienė

 • labai puikiai atliekate savo darba, dekui visai komandai, ypac jusu vadybininkei Alionai

  Laimis2015-06-14 14:57

 • Skubiai reikėjo išvalyti naujas biuro patalpas, į kurias ruošėmės persikelti. Čia mums padėjo Frekenbok! Operatyviai, greitai ir švariai sutvarkė. Likome patenkinti rezultatu. Rekomenduojame Frekenbok – tai patikima kompanija į kurią galite nedvejodami kreiptis jei reikia sutvarkyti namus ar biurą.

  Lijana Lusienė, UAB „Profinas”2015-04-11 5:45

 • Dėkojame Jums už puikiai atliktą generalinį namų sutvarkymą. Paslaugos kokybė
  viršijo bet kokius lūkesčius. Ir mes šiek tiek bijojome be rekomendacijos įsileisti
  į namus, bet, laimei, tos baimės buvo visiškai nepagrįstos. Ir pats paslaugos
  teikimo organizavimas (aiškumas dėl terminų, dėl kainos, laikymasis žodžio), ir pati
  paslauga, mūsų nuomone, verti aukščiausio įvertinimo!

  Eglė Zemlytė2015-03-26 10:05

 • Gerbiama Frekenbok, labai, labai ačiū už sutvarkytą butą.
  Jūsų duomenis radau internete ir labai bijojau Jus kviesti, bet tikrai nepadariau klaidos: gavau ir gerą paslaugą, ir gerą kainą. Tad tikrai nuoširdžiai rekomenduoju, neapsiriksite.

  Ina2014-04-07 17:44

 • Nuoširdžiai dėkoju Jums už tokius švarius namus.
  Mikrobangė net nauja neatrodė taip švariai, kaip ją išvalė Jūsų moterys.
  Viskas išvalyta, net ir laiptai į rūsį.
  Taigi tikrai labai dėkinga.

  Vita Karpuškienė2014-03-30 16:05

 • Labai didelis ačiū šiai puikiai kompanijai už švarą ir už gražų bei draugišką bendravimą. Malonu buvo jus įsileisti į savus namus ir išlydėti su šypsena, nes po kiekvieno jūsų prisilietimo namų erdvėje tarsi vis šviesėjo akyse:) Po buto sutvarkymo jaučiausi tarsi nusipraususi:),tarsi akinių stiklus būčiau nusivaliusi:))
  Ačiū, ačiū, ačiū!

  Egle2014-03-27 7:20

 • Dėkoju už nuostabų darbą – viskas sutvarkyta kruopščiai, apgalvotai, profesonaliai. Moterys tvarkingos ir malonios. Esu sužavėta. Skamba kaip liaupsės, bet sutvarkyta nepraleidžiant nė mažiausios smulkmenos – net ir dujų skaitiklis bei elektrinis virdulys. Prisijungsiu prie visų, kurie sako „fantastiškas darbas”

  Rita-Klm2013-12-11 12:34

 • Ačiū už pastovią švarą ir tvarką namuose ir už kantrybę p. Erikai, valant niekada nesibaigiančius šuns plaukus! 🙂

  Milda Jackevičiūtė-Šmatavičienė2013-07-04 6:57

 • Aciu, merginom uz fantastiskai svarius namucius.Butinai rekomenduosiu Frekenbok savo draugems:)
  Sekmes Jums

  Žaneta2013-04-17 13:33

 • Ačiū už gražiai išvalytus namus likome labai patenkinti jūsų  darbu. Labai švarūs langai, virtuvė, vonios kambariai ir visa kita.

  Virginija2013-04-03 13:18

 • Aciu uz puikiai priziurimus namus. Viskas ore! (tik ne dulkes) 🙂

  Darius2013-03-25 7:34

 • Vis   gauname   užklausimų,   kuriame   mieste   mes   dirbame.
  Mes   dirbame   Vilniuje   ir   jo   apylinkėse.   Didelius
  užsakymus   taip   pat   darome   100   km   spinduliu   nuo
  Vilniaus.

  Frekenbok2013-03-19 16:12

 • Dėkui   Frekenbok   merginoms   už   švarą   ir   gaivų   orą   namie,   už   entuziazmą   ir   kruopštumą.   Kviesim   dar   ir   dar   !   Riebus   pliusas   šiai   įmonei   !

  Jurgita Bieliūnienė

 • Likau   labai   patenkinta   Jūsų   paslauga.   Moterys,   kurios   valė   langus   mano   namuose   buvo   labai   kruopčios,   darbas   buvo   atliktas   puikiai…nuo   pat   pradžių   iki   galo,   tad   dideli   pagyrimai   Jums   (už   teikiamas   tokias   paslaugas)   ir   šioms   darbuotojoms   (už   puikiai   atliktą   darbą).

  Kristina Vyšniauskienė

 • esame   LABAI   patenkinti   paslaugomis.   atsiradus   namuciu   tvarkytojai,musu   namuose   dingo   barniai   del   neplautu   indu   ar   dulkiu   sluoksnio   ant   grindu.   dabar   moteris   gali   islikti   ori   nevaiksciodama   keliais   kasdien   aplink   fotelius,o   vyrui   nebereikia   daryti   to,ko   visiskai   neismano.  esame   dekingi.   ypac   Kristinai   –   ji   profesionale!!!

  Ieva Viltrakytė

 • Ačiū   labai!!!   Po   generalinio   namų   tvarkymo   pas   mus   rojus   🙂   Pranokot   visus   mano   lūkesčius   🙂

  Šaunuolės!

  Aušra

 • Labai   dekinga   sios   firmos   mergaitems.Atvykusi   i   namus   po   ju   tvarkymo   iskarto   pastebejau,   kad   namie   ideali   svara,net   oras   gaivesnis 🙂
  Visada   atsiradus   galimybei   naudosiuos   Frekenbok   paslaugomis.Ta   patariu   ir   kitoms   moterims!

  Egidija Jasilionienė

 • Esame   valymo   imone,   „sukuodami”   internete   savo   konkurentus   radome      jus,   turiu   pasakyti   SAUNUOLIAI 🙂   laabai   fun,   paprastai   ir   aiskiai   viska   pateikete,   tikiuosi   paslaugas   atliekate   taip   pat   smagiai   ir   kokybiskai..   sekmes

  Juozas

 • Labai   dėkoju   Jūsų   firmai,   (ypač   p.   Linai   iš   Kauno),   nes   jūsų   kruopštaus   ir   atsakingo   darbo   dėka   mano   namai   vėl   spindi   svara.

  Giedre

 • cha   cha,   linksmas   puslapis,   tik   ar   tas   linksmumas   netrukdo   tinkamai   atlikti   darbus?

  cha

 • Aciu   Jums   labai.
  Po   to   kai   atejot   ir   sutvarket   namus,   man   pasidare   taip   gera   ir   linksma.   Namai   suzibo   svara,   o   as   sutaupiau   laiko.   Manau,   kad   tokios   paslaugos   yra   labai   naudingos   ir   gerai   nuteikiancios.   Man   patinka   buti   jusu   kliente.

  Irena

 • Puikus sumanymas. Saunu. Pasinaudosiu jusu paslaugomis

  Monika

Visos teisės saugomos © 2008-2024 UAB "Ponios frekenbok namai"