Ponios Frekenbok namų valymas

Gyvenant nuosavame name reikia išties nemažai laiko skirti jo valymo darbams atlikti. Juk name – ne vienas kambarys, kuriame yra mažiausiai po langą ar kelis, laiptai ir jų turėklai, sienos, kuriuos reikia laiks nuo laiko nuvalyti. Darbams suskaičiuoti neužteks ir abiejų rankų pirštų. Ponia Frekenbok ir jos komanda visada pasiruošusi Jums pagelbėti susitvarkyti su šiais darbais.

Namų tvarkytojos ponios Frekenbok dėka galite pamiršti apie langus, kuriuos nepamenate kada paskutinį kartą valėte, sienų plovimą, visų pakraščių ir pakampių kuopimą, virtuvės spintelių ir stalčių tvarkymą. Jai – tai vienas malonumas, tad Jūs galite ramiai ilsėtis, kol namų tvarkytoja, atėjusi keletą kartų per metus (ar dažniau) į namus pasirūpins, kad būtų palaikyta švara ir tvarka.

Namų valymas apima visų individualių namų valymo darbus. Atvykę Jums patogiu metu išvalysime grindis, nuplausime sienas, kampuose neliks voratinklių, išvalysime šviestuvus, Jūsų spintas, komodas ir spinteles, ir jų paviršius, veidrodžius, iššveisime vonią ir unitazą, galėsite išvalyti langus, kad nuo šiol dažniau mėgautumėtės saulės spinduliais ir pajustumėte gaivą namuose.

Galbūt Jūsų namams reikia valymo po remonto ar persikraustymo? Kai tik ir svajojate apie poilsį, susisiekite su mumis ir perleiskite šiuo varginančius darbus poniai Frekenbok. Ji pasirūpins atlikti kruopščiai, patikimai ir atsakingai generalinį namų valymą.

Ponia Frekenbok turi savo priemones ir įrankius, kuriais Jums nereikės rūpintis. Kad ir koks Jūsų didelis yra Jūsų gyvenamas namas, ši ponia pasistengs, kad jis spindėtų švara, nebūtų baisu pasikviesti svečius bei būtų malonu patiems laiką leisti namuose.

Visos teisės saugomos © 2008-2024 UAB "Ponios frekenbok namai"