• Skambinkite: 868350544
  • Rašykite: info@frekenbok.lt
Ponia Frekenbok nori padėti visiems, kam trūksta laiko,
noro ar jėgų paversti savo būstą jaukiu ir tvarkingu namų židiniu.
Ji atvyksta pas kiekvieną, nusprendusį staiga sutvarkyti ar papuošti namus

Butų valymas

Pripažinkite, butų valymas daugeliui tikrai nėra mėgstama veikla. Ypač kaip tenka visą pusdienį praleisti valant langus, šveičiant sienas ar atidžiai kuopiant visus namų kampus. Tam reikia ne tik laiko, bet ir ištvermės. Ponia Frekenbok yra ta moteris, kuri gali už Jus atlikti aukščiau išvardytus darbus. Nors visi norime ir trokštame gyventi jaukioje, švarioje aplinkoje, dažnai to nespėjame padaryti, nes turime begalę darbų ir pareigų, kurias vos spėjame iki vakaro atlikti. O jei dar laukia svečių ar giminių apsilankymas… Namai turi blizgėti švara kaip niekad.

Visiškai sutinkame, todėl ponia Frekenbok visada skuba Jums į pagalbą. Jeigu neseniai darėte savo bute remontą, jame buvo švenčiamas gimtadienis ar tiesiog atėjo laikas išvalyti langus bei sutvarkyti spinteles, nuvalyti nuo lentynos viršaus dulkes – namų tvarkytojos kruopščiai atliekamas butų valymas Jums pagelbės. Jūsų butas gali būti vieno ar keturių kambarių, visiškai nesvarbu, galime atlikti jo generalinį valymą ir leisti Jums pailsėti.

Namų tvarkytojos ir jos pagalbininkų apsilankymo metu bus atlikti tie buto valymo darbai, kuriuose atliekate ne reguliariai, tačiau keletą kartų per metus. Generalinio valymo metu bus nuvalytos sienos, langai, rankenos, jungtukai. Taip pat kruopščiai išvalyti pakampiai ir nuimti visi susikaupę voratinkliai, išvalyti paloviai bei sutvarkytos spintelės. Butų valymas - mėgiama ponios Frekenbok veikla, todėl drąsiai susisiekite su mumis ir galėsime suteikti išsamesnę informaciją.

Butų valymas taip pat apima balkonų valymą, kuris dažnai būna pamirštamas. Nebus sunku namų tvarkytojai atitraukti baldus ir išvalyti kitas, ne taip dažnai valomas vietas, kur renkasi dulkės. Jei norėsite, galėsime išblizginti virtuvės įrankius ir puodus. Po ponios Frekenbok apsilankymo Jūsų butas vėl spindės švara!