Ponios Frekenbok namų tvarkymas

Betvarkė Jūsų gyvenamame nuosavame name? Visur mėtosi vaikų žaislai, vyro kojinės ir batai, nėra kada pasikloti lovą bei išsiurbti kilimus, nuvalyti dulkės? Jei šie vaizdai nuolat šmėkščioja pro akis – ponios Frekenbok atliekamas namų tvarkymas gali būti Jūsų „gelbėjimo ratas”.

Dažnai individualus namas būna šimto ir daugiau kvadratų, todėl kad jį sutvarkytumėte idealiai nors kartą per savaitę, tenka aukoti vieną iš savaitės popiečių, kad viską suspėtumėte. Nejaugi nenorėtumėte šių darbų perleisti kruopščiai ir pastabiai namų tvarkytojai, kuri reguliariai ateitų sutvarkyti Jūsų individualų namą?

Nesvarbu, kiek name kambarių. Jie visi gali būti tvarkingi ir spindėti švara. Nebesimėtys nereikalingi daiktai, bus viskas sudėti į vietas, nuvalytos dulkės, išsiurbti kilimai, išplautos grindys. Bus sutvarkytas vonios kambarys bei suplauti indai, išlyginti drabužiai. Ponia Frekenbok labai nemėgsta dulkių, todėl pasistengs, kad jomis netektų Jums kvėpuoti. Ją išsikviesti galite reguliariai, kada tik pajuntate poreikį ir pamatote nugulusį dulkių sluoksnį ant stalo bei pūkų kamuoliukus ant grindų. To tikrai neliks po namų tvarkytojos apsilankymo.

Palaikyti švarą namuose būtina. Žinoma ir suprantama, kad gyvenant individualiame name tai nėra paprasta, nes kol vieną aukštą ar namo pusę sutvarkote, švaros ima reikalauti kita dalis ir taip – užburtas ratas. Išsilaisvinkite nuo šių varginančių pareigų patikėję visus namų tvarkymo darbus poniai Frekenbok. Namų tvarkymas nuo šiol galės būti išbrauktas iš Jūsų darbų sąrašo.

Visos teisės saugomos © 2008-2024 UAB "Ponios frekenbok namai"