Buto tvarkymas

Namų tvarkytoja Frekenbok visada pasiruošusi Jums padėti, jei Jūsų bute nuolat reikia palaikyti švarą ir tvarką. Buto tvarkymas – viena iš jos mėgstamiausių veiklų. Ji nemėgsta netvarkos bute, todėl visi daiktai ras savo vietą, bus nuvalytos dulkės, išsiurbti kilimai ir išplautos grindys. Jeigu norėsite, ji galės išskalbti bei padžiauti, išlyginti drabužius, taip pat suplauti indus. Ši ponia neturi nemėgstamų darbų.

Jeigu sutinkate su mumis, kad būtina palaikyti švarą Jūsų gyvename bute reguliariai ir erzina nuolatinė savaitgalio rutina, kai tenka užsiimti ne mėgstama veikla, o buto tvarkymu, kvieskite į pagalbą namų tvarkytoją. Ši ponia ir jos pagalbininkai visada pasiruošę atvykti Jums į pagalbą, jei reikia laiks nuo laiko pasirūpinti buto tvarkymu.

Užsisakius paslaugą butų tvarkymas sparčiai ir atsakingai bus sutvarkytas Jūsų butas: paklotos lovos, išlyginti drabužiai, nuvalytos dulkės, išplautos grindys bei kriauklėje styrantys indai. Nebus pamirštas ir vonios kambarys bei tualetas, neišneštos šiukšlės. Nebesimėtys nereikalingi ir nenaudojami daiktai, viskas atsidurs savo vietose, kaip ir priklauso.

Buto tvarkymas – tai reguliariai atliekama patalpų tvarkymo paslauga. Tai namų ruošos darbai, kuriais reguliariai užsiimate kartą ar kelis kartus per savaitę ar mėnesį. Šį laiką, skirtą buto švaros palaikymui galite leisti daug maloniau: iškylaujant, ilsintis, užsiimant mėgstama veikla ar sportuojant. Jeigu norite ir apie tai seniai svajojate, namų tvarkytoja ponia Frekenbok Jums mielai pagelbės. Susisiekite su mumis ir suteiksime visą Jums rūpimą informaciją.

Visos teisės saugomos © 2008-2024 UAB "Ponios frekenbok namai"